Projektuj wnętrza

Giełda Mieszkań

Projektanci wnętrz, Kalendarium |


Projektanci wnętrz często bywają na polskich i światowych targach wnętrzarskich. To miejsca inspiracji, nowych trendów i spotkań branżowych. Gdzie jeszcze powinni pojawiać się designerzy?

Giełda Mieszkań to przekrój lubelskiego rynku nieruchomości. Dwa razy w roku developerzy z Lublina i okolic prezentują swoje oferty na jednych z największych targów mieszkaniowych po tej stronie Wisły. Przez dwa dni targi zwiedza kilka tysięcy zainteresowanych kupnem mieszkania czy domu. Wstęp jest bezpłatny.

Kącik bezpłatnych porad

To miejsce, gdzie każdy może uzyskać darmowe porady z różnych dziedzin. Są porady doradców finansowych, ubezpieczycieli, ale i projektantów wnętrz. Często po tych spotkaniach można złapać ciekawe i długotrwałe zlecenia. Przepis na sukces? Wychodzenie do Klienta! Często usługodawcy są początkowo bardzo zainteresowani prezentacją swojej oferty na tak dużej imprezie, a później siedzą z nosem w komputerze. Przede wszystkich należy zachęcać zwiedzających do rozmowy, być otwartym, uśmiechniętym i wzbudzać zaufanie. To wystarczy, by rozmowa się toczyła. Reszta jest kwestią marketingu. 

Katalog giełdowy wydawany jest podczas każdej edycji

Katalog giełdowy

To opis wszystkich wystawców, ich inwestycji w mieście, zdjęcia i wizualizacje, ale także artykuły. W tej sekcji projektant może zaprezentować swoją ofertę poprzez ciekawy artykuł i własne wizualizacje. Każdy artykuł opatrzony jest stopką z danymi kontaktowymi. Taki katalog rozdawany jest bezpłatnie wszystkim zwiedzającym targi. 

Współpraca z developerami

Targi tych rozmiarów to zgromadzenie największych developerów w jednym miejscu. To dobra okazja do nawiązania długofalowej współpracy jako projektant. Niemal każdy developer wizualizuje swoje projekty mieszkań, więc warto zaprezentować się również im. To często współpraca na lata. 

...........................................

Autor: Małgorzata Mazurek

Grafik/Projektant