Projektuj wnętrza

Gabinet w dawnym stylu - jak budować własny prestiż

Sprzęty i Produkty, Materiały |


Coraz więcej Polaków decyduje się na założenie własnej firmy i prowadzenie biznesu. Nawet jednoosobowa firma potrzebuje biura, w którym przyjmowani będą klienci oraz zawierane umowy.  

Nasz gabinet, czyli miejsce pracy świadczy o nas samych: jaki styl prezentujemy, jak myślimy oraz w jaki sposób podchodzimy do wykonywania swoich obowiązków. Meble oraz całe inne wyposażenie w oczach naszych klientów budują wizerunek firmy. Warto więc zadbać o to, aby biuro prezentowało się godnie. 

Dobrze urządzone biuro oraz komfortowe jego wyposażenie daje szansę na efektywniejszą oraz przyjemniejszą pracę. Dobrze dobrane oświetlenie, przyjemna dla oka kolorystyka ścian, elegancka podłoga, a także wygodne krzesło i biurko sprawią, że będziemy mieli więcej siły, aby stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Fot. Klasyczne, stylizowane biurko wykonane z litego drewna palisandrowego, posiada aż sześć szuflad oraz zamykaną półkę. Stylowe drzwiczki nadają meblowi oryginalnego, klasycznego kształtu. Drewno lakierowane, z widoczną strukturą słoi egzotycznego drewna. Mebel wykonany ręcznie w Indiach z ekologicznej plantacji drzew.

Klasyka, czyli prestiż

Nie bez znaczenia są również takie meble, jak stoły, krzesła, szafy oraz regały. Pozwalają one lepiej organizować pracę. W dobie, gdy na rynku projektanci wnętrz wręcz prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej nowoczesnych i awangardowych aranżacji, wraca moda na wnętrza klasyczne, zachowujące klasę. Można zaobserwować również rosnący popyt na meble z litego drewna, w tym meble z egzotycznych gatunków drewna jakim jest palisander indyjski zwany też drzewem różanym. Klasyka w kontekście prestiżu postrzegana jest dużo lepiej niż nowoczesność. Większość osób, z którymi będziemy się spotykać może dużo bardziej cenić piękne wyposażenie naszego gabinetu, ciepłą kolorystykę, naturalne oświetlenie oraz piękne zdobione meble niż chłodny klimat awangardowych biur. Klasyczny wystrój pomieszczeń sprzyja więc nie tylko budowaniu wizerunku, ale również ociepla klimat i pozytywnie wpływa na jakość rozmów biznesowych.

Fot. Prosta komoda wykonana z grubego litego drewna mangowca indyjskiego w kolorze jasnym. Posiada dwa fronty za którymi znajduje się obszerna półka.
Fot. Stolik kawowy / Komoda RTV z litego drewna - Palisander.

Co mówi o nas nasz gabinet

To, gdzie pracujemy ma ogromne znaczenie nie tylko dla nas, ale również dla ludzi, z którymi się spotykamy, czyli naszych klientów i kontrahentów. Eleganckie, dobrze wyposażone biuro i zachowany w nim porządek daje świadectwo o pracodawcy i pracownikach. Dysponując profesjonalnym miejscem do pracy, meblami z litego drewna albo meblami orientalnymi, robimy bardzo pozytywne wrażenie, które od razu może przełożyć się na polepszenie relacji biznesowych.

Nasi klienci oraz współpracownicy mogą postrzegać nas jako ludzi, którzy odnieśli sukces, mają ugruntowaną pozycję biznesową, dobrze prowadzą firmę oraz dbają o własny wizerunek.

​Cudne Meble

Sklep internetowy: www.cudnemeble.pl

Sklep stacjonarny: Fabryczna 2, Lublin.